• 0850 811 80 00

  • info@perkotek.com

Hakkımızda

PERKOTEK TEKNOLOJİ

Perkotek Teknoloji, 1995 yılından kurulmuştur. Sektör tecrübesi, zaman içerisinde geliştirmiş olduğu ve aynı zamanda arttırdığı zengin portföyü ile günümüzde sektörünün en çok tercih edilen firması olmayı başarabilmiştir. Ayrıca bunun yanı sıra müşterilerinin taleplerini doğru yorumlayarak, sektörün de eksiğini teşhis edebilmiştir.

Perkotek, ithalat yönünü güçlendiren ve ülke ekonomisine katkıda bulunabilmek adına kendi bünyesinde imal etmekteyken, 100.000’i aşkın memnun müşteri referansı elde etmeyi de başarmıştır. Başarı hususunda temel doktrinlerimiz, doğru olanı bulmak ve doğru olanı uygulamaktır. Bu prensipler çerçevesinde eğittiğimiz personellerimiz, hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmaktadır.

Firmamız, Türkiye dışında 16 farklı ülkeye satış hizmetini gerçekleştirmektedir. Kontrol, takip ve güvenlik konusunda pek çok farklı çözüm üretmiştir. Metal üst arama dedektörleri başta olmak üzere, personel takip sistemleri, otopark bariyeri sistemleri, yüz tanıma sistemleri, parmak izi sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, bekçi takip sistemleri, yemekhane takip sistemleri, öğrenci takip sistemleri, üye takip sistemleri ve kart yazıcılar alanında da çözümler üretmektedir.

Perkotek Teknoloji, 8 bin metre kare alana sahip olan Perkotek Plaza’yı inşa ederek, daha geniş bir çalışma ortamı, kolay ulaşım ve daha fazla depolanabilir alan ile basın ekspress ulaşım lokasyonunu seçmiştir.

Kendi donanımlarını ithal eden ve kendi yazılımlarını geliştiren Perkotek, sektöründe yer alan diğer tüm firmalardan ayrılmayı başarmıştır. Firmaların temel olan ihtiyaçlarına standart özelliklere sahip olan paket sistmeleri ile yanıt verse de customize edilen butik diğer tüm projeleri ile firmaların tam olarak aradıkları niteliklere de cevap vermeyi başarmıştır.

Perkotek Teknoloji Dış. Tic. A.Ş.

Secuda metal üst arama dedektörlerimizi, Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olun, güvenle satın alabilirsiniz.

100000
Memnun Müşteri
3210
Bölge Bayisi
612
Çeşit Ürün

Bizi tercih etmeniz için...

Neden Perkotek?

Uygun Fiyat Garantisi

Secuda kapı dedektörleri, Secuda el dedektörü ve Secuda x-ray cihazı, çok uygun fiyatlara sahiptir!

Kurulum

Cihazların kurulumları oldukça basittir. Bu sayede çok hızlı bir sürede kurulum gerçekleştriilebilmektedir.

7/24 Destek

Kapı dedektörleri, el dedektörleri ve x-ray cihazları ile herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, uzman desteği alabilirsiniz.

PERKOTEK PLAZA

Perkotek Plaza’ya gelerek, kaliteli ve sağlam ürünlerimizi yerinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Secuda kapı tipi metal üst arama dedektörleri, Secuda el tipi metal üst arama dedektörleri ve Secuda x-ray bagaj arama ve tarama dedektörleri kullanım alanları.

  • Hava Alanları
  • Alışveriş Merkezleri
  • Adliyeler
  • Plazalar
  • Kamu Kurum ve Kuruluşları