• 0850 811 80 00

  • info@perkotek.com

Kapı tipi metal üst arama dedektörleri, kişilerin üzerinde yer alan metallerin tespit edilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin günümüzde kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle hava alanları, alışveriş merkezleri, plazalar, fabrikalar gibi alanlarda güvenle kullanılmakta olan bu dedektörler; işletmeler, holdingler, plazalar gibi pek çok farklı alanda da kullanılabilir. Bu dedektörleri birbirinden farklı kılan, zone bölgeleridir. Zone bölgesi, yani tarama bölgesi ne kadar çok ise metalin tespit edilme hızı ve saptanması da bir o kadar kolay olacaktır. Tarama bölgesi arttıkça, taranan tüm alanlara uygun olarak metal tespit edildiğinden, zone bölgesi ne kadar fazla ise, dedektör o kadar güvenilirdir diyebiliriz.

Secuda SEC 850 Kapı Dedektörü

Secuda SEC 850 Kapı Dedektörü için tıklayınız.

Secuda SEC 650 Kapı Dedektörü

Secuda SEC 650 Kapı Dedektörü için tıklayınız.

Secuda SEC 500 Kapı Dedektörü

Secuda SEC 500 Kapı Dedektörü için tıklayınız.

Secuda SEC 200 Kapı Dedektörü

Secuda SEC 200 Kapı Dedektörü için tıklayınız.

Secuda SEC 100 Kapı Dedektörü

Secuda SEC 100 Kapı Dedektörü için tıklayınız.

Kapı tipi metal üst arama dedektörleri ile bıçak, silah, tabanca gibi tüm kesici ve delici aletlerin anında tespit edilmesi sağlanır. Genelde bu dedektörlerin yanına metal eşya sehpası da konulmaktadır. Metal eşya sehpasına geçiş yaparken kişiler telefon, anahtar vb. eşyalarını bırakabilirler. Secuda kapı tipi metal üst arama dedektörlerimiz, suya ve ateşe karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Bu sayede sadece iç ortamlarda değil, aynı zamanda dış ortamlarda da güvenle kullanılabilir. Bu dedektörlerin farklı tüm modelleri, farklı hassasiyetlere sahiptir. Böylece sizin istediğiniz şekilde alarm vermesi sağlanır. Hassasiyet ayarı arttırıldıkça, en küçük metaller bile kolayca tespit edilebilmektedir.

Secuda kapı tipi metal üst arama dedektörleri ekranlarında, kaç kişinin geçiş yaptığını ve aynı zamanda dedektörün kaç kez alarm verdiğini görebilmek de mümkündür.  Metalleri tespit ettiğinde sesli ve ışıklı olarak uyarı vermektedir. Kullanımı da oldukça basittir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen modelleri bulunur. Üstelik ayarlarını değiştirebilmek için şifre belirlenebilir. Bu sayede şifreyi bilmeyen hiç kimse ayarlarında değişiklik yapamayacaktır.

Secuda kapı tipi metal üst arama ve tarama dedektörleri genellikle -20 ve +45 derecelik sıcaklığa sahip olan alanlarda güvenle kullanılabilir.  Oldukça hassas bir tarama yapan Secuda kapı dedektörleri; hamile kadınlara, video bantlara ce kalp atışlarına zarar vermezler. Siz de Secuda kapı tipi metal üst arama dedektörleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz, 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilir ve uygun fiyatlara bu dedektörleri satın alabilirsiniz.