• 0850 811 80 00

  • info@perkotek.com

Secuda SEC 850 kapı tipi metal üst arama dedektörü, kişilerin üzerinde yer alan metallerin çok hızlı ve basit bir şekilde tespit edilmesini sağlamaktadır. Kullanımı basit olmasının yanı sıra aynı zamanda kurulumu da bir o kadar basittir. 33 adet tarama bölgesine sahiptir. Tarama bölgeleri sayesinde metalin kişinin üzerinde nerede olduğu bilinebilmektedir. Üstelik ateşe ve suya karşı da dayanıklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı olması sayesinde her alanda güvenle satın alarak kullanabilirsiniz.

Fonksiyon Özellikleri

 

Koruması: Ateşe ve suya karşı dayanıklılık göstermektedir.
Doğru Konum Özelliği: Metallerin yerini doğru olarak tespit etmek için alma ve iletme odaklıdır. 33 örtüşen algılama bölgesine sahiptir.
Mikro İşlemci Teknolojisi: Mikro-bilgisayar denetleyici ise üretilmiş olan elektromanyetik dalgaları ile yapılan esnek, sabit, güvenilir hassasiyet ayarı.
Kompleks Devre Tasarımları: Kızılötesi dağılımı ile otomatik tanımlama özelliği ile etkili şekilde ihmali ve yanlışlıkları minimuma indirme.
Sinyal Teknolojisi (dijital): Mükemmel anti – elektromanyetik parazit kapasitesi ve dijital sinyal işleme filtre sistemine sahiptir.
Hassasiyet Ayarı: 0 – 255 hassasiyet ayarına sahiptir. Her algılama alanında bağımsız olarak ayarlanabilmektedir. Bunun yanı sıra genel hassasiyet ayarı da ayarlanabilir.
Parola Koruması: Hassasiyeti ve sistem parametresi yalnızca yöneticiler tarafından belirlenmekte olan doğru parola girildiğinde değiştirilebilmektedir.
Modüler Tasarım Uygulaması: Etkin kullanım, kurulum ve kolay taşıma.
Zayıf Manyetik Alan Emisyon Teknoloji Özellikleri: Hamile kadınlara, disketlere, video kasetlere, kalp pili taşıyanlara vb. zarar vermez. Mevcut olan uluslararası güvenlik standartlarına uygundur.

 

Teknik Özellikleri

Çalışma Voltajı Özellikleri: AC 220 Volt 50/60 Hz çalışma voltajına sahiptir.
Gücü: ≤ 35 Watt
Sinyal Frekansları: 6-9 KHz (ayarlanabilir) sinyal frekansı
Çalışma Sıcaklıkları: -10 ℃  ile + 50 ℃ arası sıcaklıklar
Depolama Sıcaklıkları: -25 ℃ ile + 75 ℃ arası sıcaklıklar
Brüt Ağırlığı: 70 kilogram (karton paket)
Ebatları: 2225 mm x 860 mm x 560 mm ebata sahiptir.
Tünel Boyutları: 2000 mm x 700 mm x 530 mm boyuta sahiptir.

 

İlgili Etiketler: 33 tarama bölgeli dedektör, kapı tipi metal üst arama dedektörleri, kapı dedektörleri, boy dedektörü, kapı dedektörü fiyatları, kapı dedektörü fiyatı